Günümüzde profesyonel görüntü sistemleri hayatımızın onlarca alanında birbirinden farklı bölgelere Avelkon En kaliteli hizmeti vermektedir. Genel olarak bakıldığında günlük eğlence aktivitelerimiz de, takip ve kontrol alanlarında, özel etkinlik ve organizasyonlarda oldukça ciddi bir oranda boy gösterirler. Eğlence aktivitesini daha kaliteli hale getirmek, firmaların satışlarını artırmak, güvenlik sağlama gibi amaçlarda ihtiyaçlarımızı gideren bu sistemleri dilerseniz gelin tanımlayalım.

Görüntü Sistemlerinin Tanımı

Yaşanan anın o an yada ilerleyen veya geçmiş zamanda görüntülenmesini istediğimiz zamanlarda o anları kayıt altına almamız gerekir. İnsan beyni hemen hemen her şeyi çok kısa bir süre içerisinde unutabildiği için yazıdan sonra gelen en büyük buluş görüntü sistemleridir. Hal böyle olunca profesyonel görüntü sistemleri www.avelkon.com/hizmetlerimiz/goruntu-sistemleri/ yakalamamız gereken bu anları en kaliteli halde hafızalarında tutarak insanlığa destek olmaktadırlar. Dilerseniz gelin görüntü sistemlerini içine alan teknolojileri maddeleyerek listeleyelim.

  • Ana haber stüdyolarının çekimleri, kontrolleri ve canlı yayın akışlarının düzenlenmesi için bizlere yardımcı olurlar.
  • Güvenlik odalarında çeken ve izleten teknik cihazlar korunması gereken bölgeyi korumamıza destek olurlar.
  • Eğlence yada farklı türlerdeki organizasyonların ilerleyen zamanlarda tekrar yayınlanmasına yardımcı olurlar.
  • Gerekli polis teşkilatlarında kanıt olarak kullanılırlar.
  • Eğitim alanlarından öğrencilerin inanılmaz bir derece de hayatlarını kurtarırlar vb.

Onlara Neden İhtiyacımız Var?

İnsanoğlu yaratılışı nedeniyle çok hızlı ve çok keskin gözlere sahip değildir. Aynı zaman da görüntüleri ilerleyen zamanlarda görmek için kayıt altına alamazlar. Bunun yanı sıra aynı anda birden çok yerde bulunamazlar. Bu ve bunun gibi durumlardan dolayı profesyonel görüntü sistemleri firmalarına ve teknik cihazlarına ihtiyacımız var.

Profesyonel Olan ve Olmayan Cihazların Farkı

Eski yıllarda ortaya çıkmış olan cihazların hem görüntü kaliteleri hemde kullanım şekilleri günümüzdekilere göre biraz farklıydı. Son teknoloji herşeyi otonom cihazlarla ve ultra profesyonel olarak bizlerin kullanımına sunabiliyor. Genel olarak bakıldığında sadece dış görünüş dahi cihazların profesyonel olup olmadığını bizlere çok rahatlıkla bildirebilir.

  1. Daha şık konumlandırılmış olurlar.
  2. Daha kaliteli görüntü verirler.
  3. Daha kolay teknolojik bir şekilde kontrol edilebilirler.
  4. Fiyatlarında diğerlerine nazaran farklılıklar bulunur.
  5. İkinci el değil özel üretim olurlar vs.

Firmaya Katılan Değer

Bir depolama yada hizmet sektöründe iş yaşamına devam eden bir şirketseniz genel olarak müşterileriniz kendilerini ve mallarını güvende hissedecekleri için firmanıza “+” bir puan eklemiş olursunuz. Bunun yanı sıra oluşan tehlikelere önceden müdahale edebilir veya sonradan takibini yapabilirsiniz. Bu durum da sizlere yine “+” bir puan katar. Aslına bakılırsa bu ve bunun gibi onlarca konuda firmanıza, personelinize ve iş yaşamınıza onlarca farklı alanda değer katarsınız

Son Olarak

Bir firma sahibi iseniz ve şirketinize biraz önce söylemiş olduğumuz gibi onlarca alanda artı değer katmak istiyorsanız acilen profesyonel görüntü sistemleri firması olan bizlerle görüşmeniz gerekmekte diyebiliriz. Aklınıza takılan tüm soru ve sorunlar telefon yada diğer iletişim kanallarımız üzerinden bizlere ulaşarak sorabilir ve profesyonel müşteri temsilcilerimizle görüşerek cevaplarınızı hızlı bir şekilde alabilirsiniz.