Avelkon Hakkında

AVELKON Sektördeki 10 yılı aşkın tecrübe bilgi birikimi ile; Türkiye’de ve yurtdışında Profesyonel Ses, Görüntü ve Otomasyon sistemleri üzerine teslim etmiş olduğu onlarca proje ile pek çok ilke imza atmıştır.

Kararlı yapısı ve teknolojiyi yakından takip etmesinin getirdiği avantajlarla müşterilerine en iyi hizmeti ve ürünleri ulaştırmayı kendine amaç edinmiştir.

Kuruluş Amacı;

Profesyonel Ses, Görüntü ve Otomasyon Sistemleri danışmanlık, projelendirilme, Supervisorluk ,Yazılım ve Devreye alma hizmetleri ile projelerin başından teslim edilinceye kadar takip ve kontrol ile müşteri memnuniyeti sağlamaktır.

Zamanla araştırmacı yönetim ve teknik kadrosu ile Audio-Video ve Otomasyon Sistemleri Görüntü Ekipman Tasarımı,projelendirilmesi ve devreye alınması konularıında uzmanlaşmıştır.

Vizyonumuz;

AVELKON ‘un amacı otomasyon sistemlerinde gelişen teknolojiyi yakından takip ederek orta-uzun vadede teknoloji geliştiren bir firma halinde dönüşmektir.

Misyonumuz;

AVELKON Çalışanlarının, tedarikçi firmalarının ve müşterilerinin memnuniyetini sağlamış, gelişen teknoloji ve yeniliklere yön veren sektördeki her firmaya güven veren , verimli ve kaliteli hizmet üreten bir firma olmaktır

Yetkinliklerimiz

Certified Crestron Programmer

Bir Otomasyon sistemini devreye alabilmek Ipad Iphone yada touchpanel tasarımlarını yapabilmek için gerekli olan Crestron Simpl Wİndows, Simpl Plus, Vison tools ,Crestron Studio gibi programların küçük orta ve büyük projelerde uygulayabilecek seviyede bildiğinin belgesidir.

DMC-D

4K Ultra HD Multimedya dağıtımı ve kontrolünde kullanılan Crestron Digital Media ürünlerinin Proje tasarım ve konfigurasyonunu yapabldiğinin belgesidir.

DMC-T

4K Ultra HD Multimedya dağıtımı ve kontrolünde kullanılan Crestron Digital Media ürünlerinin Cat6 kablolarından Single Mod multi mod fibere kadar kurulum ve montaj yapabldiğinin belgesidir.

DMC-E

4K Ultra HD Multimedya dağıtımı ve kontrolünde kullanılan Crestron Digital Media ürünlerinin Tasarım projelendirme, kurulum montaj ve programlanmasını  yapabldiğinin belgesidir.

KNX Parnter

Hertürlü KNX protokolune sahip markanın Aydınlatma, Perde ,Isıtma ve Interkom gibi sistemlerin Tasarım projelendirme, kurulum montaj ve programlanmasını  yapabldiğinin belgesidir.

Extron Control Professional

Extron otomasyon  ve multimedya sistemlerinin Tasarım projelendirme, kurulum montaj ve programlanmasını  yapabldiğinin belgesidir..

Kurucularımız