Cami, Kilise ve İbadethanelerde tasarım ve mimari önemli olduğu kadar yapılan vaazlarda cemaatin, vaizi net ve anlaşılır bir şekilde duyması içinde bulunduğu manevi ambiyansı bozmadan kaliteli bir duyum sağlaması çok önemlidir.

Mimari tasarımlarından ve yüksek tavana sahip olmaları bu mekanların akustik hesaplama ve tasarımlarının yapılırken dikkat edilmesi gerekmektedir. Aksi taktirde rahatsız edici , anlaşılmayan bir ortamda katılımcılar çok uzun süre kalamayacaklardır.Yüksek kaliteli sistemleri Cami ve Kiliselere uygun fiyat ve en iyi performans ile sunan AVELKON Teknoloji ,Cemaate ulaşmak için teknolojiyi nasıl kullandıklarına dair genel stratejilerini oluşturmak için Cami ve kiliselerle el ele çalışıyoruz.

Bir mesajın sunumu ve anlatılması söz konusu , mekanın sahip olduğu sistemin yeterli seviyede ve kullanımı basit olmaldır. AVELKON Teknoloji tarafından kurulan sistemler yıllarca stabil ve güvenilir olarak çalışacak şekilde tasarlanmaktadır. AVELKON Teknoloji sahip olduğu uzman ve tecrübeli gerçek Akustik, Ses ve Elektrik Mühendisleri kadrosu ile müşterilerine en iyi hizmeti vermeyi misyon kabul etmiştir. “Mühendis” ünvanını bir başlık olarak eklemek kolaydır, ancak mühendislerimizin geçmişleri ve deneyimleri kanıtlanmıştır.

Mükemmel ve Kusursuz ses tasarımları akustik modelleme ile başlar. AVELKON Teknoloji , ses dalgalarının bir odada nasıl dağılacağını tam olarak simüle etmek için en yeni yazılımı kullanmaktadır. Mimari problemler istenmeyen bir sonuca neden oluyorsa, sorunu çözmek için kurum içi akustik tedavi çözümü üretebilimektedir. Kaliteli Görüntü Sistemleri ,çözünürlük, gecikme ve ekranların düzgün boyutlandırılması ile başlar. Geniş formatlı ekranlarda, video Wall ve LED Wall sistemlerinde işini hakkıyla yapan bir ekip ile çalışmaktan her zaman guru duymaktayız.