Rekabetin doyasıya yaşandığı stadyum ve spor komplekslerinde Avelkon Teknoloji Olarak bu heyecana; kurmuş olduğumuz kaliteli güvenilir ve profesyonel ses görüntü ve otomasyon sistemleri ile ortak oluyoruz.

7’den 70’e mütevazı salonlardan dev stadyumlara heyecanın ortağı milyonlarca spor severin kalbi bir tek şey için atar. Beklenti aynıdır amaç büyük bir galibiyetin tarafı olmaktır!

Taraftar olunmaz taraftar doğulur!

Spor kompleksleri ve stadyumları için önerdiği sistemler ile AVELKON Teknoloji, doğru tarafta yer alıyor. Yüksek kalitede led ekranları, akıllı video boardları , video kamera ve kayıt üniteleri ile heyecanın dozuna katkı sağlarken; aydınlatma, ışık efektleri, ve sis sistemleri ile gerçeğin imajını güçlendiriyor.

Heyecanın anlam kazandığı tek yer!

Yüksek teknoloji olanakları ile AVELKON Teknoloji sistemler, hızlı analiz ve istatistiksel bilgiler, anında tekrar, anons ve tanıtım gibi veri içeriğini istenen anda yüksek görüntü ve ses teknolojileri ile sunmayı amaçlar.

Her an kıymetli, gözler hiç kırpılmaz bu sahada !

Nefeslerin tutulduğu anlarda, Bir penaltı atılırken yada en favori oyuncunuzun kırmızı kart yediği o korkunç anı kaçırmayı hiçbir taraftar istemez.Dinamik dijital signage ve Video Wall ve Led Wall ekran teknolojileri ile büyük bir keyfe dönüşüyor, görüntünün olanakları ile AVELKON Teknoloji, tutkunuza ortak oluyor.

Herşeyden önce güvenlik!

Keyifli bir seyir ancak güvenli bir ortam sağlanarak yaşanabilir.Müsabaka ortamı için AVELKON Teknoloji, IPTV,CCTV, anons ve yangın alarm sistemleri gibi güvenliğiniz için gerekli her türlü teknolojik imkanı kullanımınıza sunar.