Profesyonel Kurulum ve Teknik Servis Hizmeti en az kullanılacak markanın kalitesi kadar önem arz etmektedir. Dünyanın en iyi markasını en pahalı ürününü de kullanmış olsanız eğer alanında yetkin ve yeterli tecrübeye sahip bir Teknik ekip tarafından kurulmaz ise üründen alınacak verim ciddi boyutlarda düşecek, harcanan maddi manevi yatırımlar heba olmuş olacaktır.

Bu sebeple Avelkon Teknoloji olarak, Profesyonel Ses Görüntü ve Otomasyon Sistemlerinde Kurulum, Montaj, Bakım ve Yazılım hizmetlerini; alanında uzman, ilgili markalardan yetkinlik eğitim ve sertifikalarına sahip, yeterli tecrübe ve bilgi birikimi olan mühendis ve tasarımcı ekiplerimiz ile siz değerli müşterilerimiz ve iş ortaklarımıza projelerinizde destek ve hizmet vermekteyiz.

Avelkon Teknoloji olarak, her yıl ekip olarak katılmış olduğumuz yurt içi ve yurt dışı sektörel fuarlar, eğitim ve seminerler ile bilgilerimizi hem tazeleyip hem de yeni çıkan teknolojilere hâkim oluyoruz. Bu tecrübe ve birikimleri projelerimiz tasarımından kurulumuna ve satış sonrası Teknik servis ve bakım hizmetlerine kadar tüm süreçte optimum seviyede kullanmaktayız.

Kurulan cihazlar garanti kapsamı dışında teslim aşamasından sonra 3 ayda bir yapılan periyodik bakım hizmetleri ile uzun ömürlü ve sorunsuz çalışması garanti altına alınmaktadır. Binlerce dolar harcayarak kurulan sistemleri Bakım anlaşmaları ile ömrünün çok daha ilerisine kadar sorunsuz çalışmaya devam ettirilebilmektedir.

Proje kapsamında kullanılan ürünler kullanıcı hatası ya da üretim hatası olması fark etmeksizin sürekli stokta bulundurduğumuz swap ürünlerle çok kısa sürede değiştirilip müşterinin satın almış olduğu hizmetin kesintisiz olarak devam etmesini sağlamaktayız.

Özellikle Crestron Otomasyon ürünleri ile entegre etmiş olduğumuz projelerde herhangi bir arıza – hata durumları, yeni yazılım güncellemeleri ya da projedeki temel modifikasyon ve revizyonlar sahaya gitmeden dakikalar için uzaktan bağlanarak Teknik destek verilebilmektedir. Böylece zaman ve para tasarrufu elde edilir.

Profesyonel Ses Görüntü ve Otomasyon Sistemleri Projelendirme, Satış, Kurulum, Montaj Yazılım ve Bakımları Nasıl Yapılır?

 • Müşteri ihtiyaç, talep ve isteklerinin detaylı bir şekilde dinlenerek müşteri profili çıkarılması
 • Saha keşfi, Projelendirme ve Tasarım
 • Bütçeye ve ihtiyaçlara en uygun ürünlerin seçilerek fiyatlandırılması
 • Proje Onayı ve Satış
 • Ürün tedarik süreci – Stoklu ise hemen teslim
 • Kablo yerleşim ve blok diyagramların çizilmesi
 • Çizilen Projelerin Elektrik firması ile paylaşılması
 • Süpervizör gönderilerek çekilen kabloların ve altyapının durumunu ve kontrolünün yapılması
 • Saha ekipman ve Rack Kabin Montajları
 • Yazılım, programlama, Entegrasyon ve Panel Tasarımları yapılması
 • Sistem test ve sorunların giderilmesi
 • Proje Teslimi şeklinde uzun detaylı bir süreçten oluşmaktadır.

Ayrıca Müşteri sadakat programı çatısı altında müşteriye birçok avantaj sağlayan;
Ürünlerin daha verimli ve uzun yıllar çalışabilmesi için
*1 Yıllık,
*3 Yıllık
*5 Yıllık olmak üzere
Periyodik olarak Bakım Onarım ve Yerinde teknik servis hizmeti, Sınırsız online destek sağlayan bakım anlaşmaları yapılabilmektedir.

Avelkon Teknoloji Olarak Sahip olduğumuz Sertifikalar ve Yetkinlikler Nelerdir?

Crestron Master Certified Programmer
Extron Control Professional
Certified KNX Programmer
DMC-E- 4K – Digital Media Certified Engineer
DMC-T- 4K – Digital Media Certified Technician
DMC-D- 4K – Digital Media Certified Designer
INELS Certified Designer and Programmer
Control4 Certified Programmer
AMX AV Over IP Designer
Wyrestrom System Designer and Programmer
ELAC Audio Audio System Designer and Technician

Diğer hizmetlerimizi incelediniz mi?

Tüm Hizmetlerimiz